Czy seks odmładza?

Pytanie

Naukowcy twierdzą, że seks trzy razy w tygodniu jest wstanie zdziałać cuda i to bez operacji plastycznych czy botoksu. Dzięki miłości będziemy wyglądać młodziej? Wierzycie w to? A może widzicie po sobie? Warto podkręcić średnią w tygodniu:P

rozwiązane 0
Anonymous 3 miesiące 6 Odpowiedzi 49 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 6 )

  1. Prostytutki nie odmłodzi, bo one to robia machinalnie, bez miłosci często w stresie… więc im szkodzi – wrecz postarza ale prawdziwe uczucie gdzie sie czuje „motylki w brzuchu” to odmładza:)i zdrowia dodaje:)

  2. Mężczyznom daje to iście RAJSKĄ RAJDĘ z którą niczego- choćby w znikomym stopniu- porównać nie potrafię. Kobiety zaś są naprawdę- choćby te i inne badania to potwierdzają- są bardzo podobne do KWIATÓW, nie podlewane spermą szybko marnieją i więdną! I żadne substytuty tego nie zmienią! Mężczyźni potrzebują kobiet a kobiety mężczyzn i to bardziej 'fundamentalnie i egzystencjalnie' niż się niektórym ignorantom wydaje. Mimo, że tak było od początku, to miło przeczytać znowu i upowszechnić tę radosną wiadomość. Komercha jak potrafi tak stara się nas dla swoich celów podzielić i oddalić, ale przez to wali się nasze zdrowie i satysfakcja z życia, nie do odzyskania i nie do przebicia! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów TYTUS !

  3. napewno odpreża i odstresowywuje 🙂

  4. dobrze by było by odmładzał niestety tak nie jest.

  5. napewno odpreża i odstresowywuje 🙂

    Ta warto przyjrzec sie prostytutka to bedziesz wiedziec czy odmladza Ja mam prawie 50 lat i z tego co widze, obserwuje nie odmladza jest odwrotnie.

  6. jasne ze odładza. tylko dobry, zadawalający seks.

    Best answer

Zostaw odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj