Naraya

Pytanie

Witam właśnie zmieniam tabletki antykoncepcyje, te mają ponoć jedną z najmniejszych dostepnych ilości hormonów. Jak oceniacie swoje samopoczucie po nich? jakies dolegliwości, zalety? wady?

rozwiązane 0
Anonymous 2 lata 6 Odpowiedzi 939 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 6 )

  1. Biorę Naraye od paru miesięcy i jestem z nich bardzo zadowolona. Nawet nie czuję, że stosuję hormony. Wcześniej brałam Yasminelle i przez pierwszy miesiąc miałam plamienia, wzdęcia, było mi niedobrze, ale potem wszystko ustąpiło gdy zmieniłam na Narayę:) Dodatkowo moja przyjaciólka, która jest farmaceutką poleciła mi abym stosowała, wyżej już polecaną Harmonellę, osłonę do antykoncepcji. Ma bardzo korzystną cenę i fajny skład, więc stosuję ją dodatkowo od kilku miesięcy i czuję się bardzo dobrze

  2. Ja jestem wlasnie na 12 tabletce i mam koszmarny wysyp ropnych krostek :< Bardzo się niepokoję, bo Naraya powinna pomagać na cerę a nie pogarszać tylko. Mam nadzieję że jakimś cudem to się poprawi. Pobiorę do dwóch opakowań, jak nie ustąpi to odstawiam. Poza tym nie obserwuję niczego niepokojącego oprócz początkowo lekkich mdłości rano, ale to nie było nic uciążliwego, już tego nie mam.

    Best answer
  3. dobrze, że zapytałaś to przynajmniej wiem o jakie pigułki mam prosić i dopytywać się mojego ginekologa. Wybieram się na wizytę, właśnie w tym celu i szukam też z jak najmniejszą dawką hormonów. Dwa lata temu brałam novynette i do nich provag bo miałam ciągłe nawroty infekcji intymnych, po tym probiotyku ustało, ale ja w ogóle zaprzestałam brać pigułki bo chciałam zajść w ciążę.

  4. sory o co Ci chodzi?

  5. Jeżeli chcesz stosować antykoncepcje hormonalną z minimalną dawką hormonów wybierz krążek dopochwowy. Stosuje go od kilku miesięcy, dobrze się czuje, nie tyje, mam ochotę na seks. Przy krążkach zażywam dodatkowo harmonellę, która ochrania naczynia krwionośne i wątrobę przed niekorzystnym działaniem hormonów. Poczytaj na temat obu produktów, bo warto.

  6. dzięki ale nie jestem zainteresowana mechaniczna antykoncepcją i czułabym dyskomfort mając coś tam…obstaje przy antykoncepcji hormonalnej doustnej, brałam już yaz-fatalnie się czułam, syndi rewelka 4 lata, zero dolegliwości, pomogło na trądzik no i tez zażywam provag i teraz tez będę i teraz własnie przechodze na naraye

Zostaw odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj