Problem z żelem

Pytanie

miałam problem z nawilżeniem, kupiłam zel z durexa i mnie uczulił! co teraz? jak się tego podrażnienia pozbyć? czy wy tez takie problemy z zelami intymnymi macie?

oczekuje 0
Anonymous 2 lata 4 Odpowiedzi 895 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 4 )

  1. Składnik żelu mógł Cię uczulić. Jesteś alergikiem? Najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza, często podrażnienie może rozwinąć się w infekcje intymną, ginekolog przepisze Ci właściwe leki. Na następny raz wybierz żel o kwaśnym pH (czyli taki który ma w składzie kwas mlekowy) lub wybierz globulki z kwasem mlekowym. Ostatnio używałam hydrovagu, dobrze nawilżają i zakwaszają pochwę nie brudzą bielizny (nie musiałam przy nich zakładać wkładek).

  2. Zgadzam się z poprzedniczką. Ten Hydrovag jest rewelacyjny. Też miałam problem z suchością po porodzie a żele się u mnie nie sprawdzały. Ten z durexa też próbowałam, nie uczulił mnie ale denerwowało mnie to, że nawilżał tylko chwilowo. Mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonowało. Ten Hydrovag polecam wszystkim, bo świetnie nawilża, nie brudzi i w porównaniu z innymi preparatami dopochwowymi ma bardzo małą globulkę

  3. Niestety durex mnie tez uczulił, ja po nim stosowałam provag żel, nie tylko jako żelu, który wspomaga nawilżenie ale też na „odczulenie”, bo dziła łagodząco i kojąco, zmniejsza świąd, a przy tym tez dba o własciwe pH pochwy.

  4. Samo powinno przejść wybieraj na nastepny raz żele jak najbardziej naturalne. Ja mogę polecić pjur med na bazie wody. Dobry będzie wariant natural albo repair

Zostaw odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj